99 Lars Lerin Blandteknik på papper
"Brev"
Signerad: Lars
Mått på papper: 15,5 x 14,5 cm
Konditionsrapport: Personlig skrift, Inga övriga anmärkningar.
"Letter"
Signed: Lars
Dimensions of paper: 15,5 x 14,5 cm
Condition report: Personal writing, No other remarks.
Värdering | 8 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |