15 Lars Lerin Akvarell på papper
"Ur Sydishav"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1989
Mått på papper: 33,5 x 23 cm
"From the South Sea"
Dated:
Dimensions of paper: 33,5 x 23 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 20 000 - 25 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |