92 Lars Lerin Akvarell på papper
"Lofoten, mörkertid"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2021
Mått på papper: 39 x 24 cm
"Lofoten, dark time"
Dated: 2021
Dimensions of paper: 39 x 24 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 50 000 - 60 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |