40 Lars Lerin Akvarell på papper
"Motiv från Lofoten, fiskare"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1982
Mått på papper: 72 x 56 cm
"Motif from Lofoten, fisherman"
Dated: 1982
Dimensions of paper: 72 x 56 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 70 000 - 80 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |