65 Lars Lerin Akvarell på papper
"Motiv från Nordland"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2016
Mått bildyta: 32,5 x 23 cm
Mått inklusive ram: 36 x 26 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
"Motif from Nordland"
Dated: 2016
Image area dimensions: 32.5 x 23 cm
Dimensions including frame: 36 x 26 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks
Värdering | 35 000 - 40 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |