88 Lars Lerin Akvarell på papper
"Glas"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2013
Mått bildyta: 24 x 17,5 cm
Mått inklusive ram: 40 x 33 cm
Konditionsrapport: Större slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
"Glass"
Dated: 2013
Image area dimensions: 24 x 17,5 cm
Dimensions including frame: 40 x 33 cm
Condition report: Larger wear on frame, No other remarks.
Värdering | 25 000 - 30 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |