2 Lars Lerin Akvarell på papper
"Gårdsbruk"
Signerad: Lars Lerin
Daterad 2008.
Mått på papper: 153 x 102,5 cm
"Farming"
Dated 2008.
Dimensions of paper: 153 x 102,5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 200 000 - 250 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |