270 Serveringsvagn Rotting 1900-tal
Serveringsvagn med stomme av bambu och lindad rotting
Hyllplan undertill samt förvaring av flaskor under handtag
Höjd: 97 cm
Bredd: 51 cm
Längd: 89 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Serving trolley Rattan 20th century
Serving trolley with bamboo frame and wrapped rattan
Shelves underneath and storage of bottles under handles
Height: 97 cm
Width: 51 cm
Length: 89 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |