216 Bölebyns Garveri Ryggsäck läder 1990-tal

4524a_8dc8c4c6864116c_med.jpeg
  • 4524a_8dc8c4c6864116c_sm.jpeg
  • 4524b_8dc8c4c692a88fc_sm.jpeg
  • 4524c_8dc8c4c6a23bbe6_sm.jpeg
  • 4524d_8dc8c4c6b20f7db_sm.jpeg
  • 4524e_8dc8c4c6c3c3226_sm.jpeg
  • 4524f_8dc8c4c6d57f0fe_sm.jpeg

Jakt / vandringsryggsäck tillverkat av garvat kalvskin

Tre stycken ytterfack med spännen, axelremmar samt försträckning i ryggen

Höjd: ca 55 cm

Bredd: ca 45 cm

Konditionsrapport: Bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Bölebyns Garveri Rucksack leather 1990s

Hunting / hiking backpack made of tanned calfskin

Three outer compartments with buckles, shoulder straps and pre-stretching in the back

Height: approx. 55 cm

Width: approx. 45 cm

Condition report: Use wear, no other remarks

    Värdering2 000 - 2 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK