541 Björkrötter för slöjd 2000-tal
Färdigarbetade rötter för rotslöjd
Varierande tjocklek
Volym: ca 34 dm3
Birch roots for root work 2000s
Pre-made roots for root craft
Varying thickness
Volume: about 34
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |