606 Halsring sterling silver 1975
Halsring tillverkad i sterling silver
Märkt: Gobi Guld O Silver Hb (GOBI) Falkköping
Innermått: 13 cm
Bredd: 12 mm mätt vid bredaste på halsringen
Vikt: 31 gram
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------------
Necklace sterling silver 1975
Necklace made of sterling silver
Marked: Gobi Gold O Silver Hb (GOBI) Falkköping
Inner dimensions: 13 cm
Width: 12 mm measured at the widest part of the necklace
Weight: 31 grams
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.