57 Anders Carlsson Färglitografi
Abstrakt komposition
Signerad: Anderas Carlsson
Numrerad: 33/125
Mått på bildyta: 69 x 49 cm
Mått inkl ram: 72 x 52 cm
Konditionsrapport: Slitage och färgbortfall på ram, inga övriga anmärkningar
Anders Carlsson Color lithography
Abstract composition
Signed: Anderas Carlsson
Numbered: 33/125
Image area dimensions: 69 x 49 cm
Dimensions including frame: 72 x 52 cm
Condition report: Wear and discoloration on frame, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |