61 Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Färglitografier
Landskapsmotiv
Signerade: Åke Pettersson-Nåw
Numrerade: 4/50
Mått bildyta: 20 x 18 & 20 x 15 cm
Totalmått inklusive ram: 72 x 46 cm
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Color lithographs
Landscape motifs
Signed: Åke Pettersson-Nåw
Numbered: 4/50
Image area dimensions: 20 x 18 & 20 x 15 cm
Total dimensions including frame: 72 x 46 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |