120 Martin Ålund Färglitografi
Konstnär född: 1967
Signerad: M.Ålund
Numrerad: 42/240
Mått bildyta: 39 x 29 cm
Mått inklusive ram: 52 x 42 cm
Martin Ålund Color lithography
Artist born: 1967
Signed: M.Ålund
Numbered: 42/240
Image area dimensions: 39 x 29 cm
Dimensions including frame: 52 x 42 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |