488 Kaffekoppar 1960-tal (8 st)
Åtta stycken kaffekoppar i tre olika sorter från bl. a. Rörstrand
Diskret banddekor i brunt, gult och grått
Omärkta
Höjd: 8 - 7,5 cm
Diameter: 9,5 - 9 cm
Coffee cups 1960s (8 pcs)
Eight coffee cups in three different varieties from a. Rörstrand
Discreet ribbon decoration in brown, yellow and grey
Unmarked
Height: 8 - 7.5 cm
Diameter: 9.5 - 9 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |