201 Serveringsbricka Keramik & trä Frankrike 1950-tal
Bricka med träram och handtag i mässing
Botten försedd med vita kakelplattor, motiv av pastorala landskap i blått
Mått: 38 x 33 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------
Serving tray Ceramic & wood France 1950s
Tray with wooden frame and brass handle
The bottom is fitted with white tiles, motifs of pastoral landscapes in blue
Dimensions: 38 x 33 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.