105 Oidentifierad konstnär Olja på duk
Gatuscen från sydeuropa
Otydligt signerad
Mått på duk: 68 x 58 cm
Mått inkl ram: 84 x 74 cm
Unidentified artist Oil on canvas
Street scene from southern Europe
Indistinctly signed
Dimensions of canvas: 68 x 58 cm
Dimensions including frame: 84 x 74 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |