104 Roland Svensson 1910-2003 Färglitografi
Skärgårdsmotiv
Signerad med blyerts.
Numrerad: 112/310
Mått bildyta: 45 x 30 cm
Mått inklusive ram: 57 x 44 cm
Roland Svensson 1910-2003 Color lithography
Archipelago motif
Signed in pencil.
Numbered: 112/310
Image area dimensions: 45 x 30 cm
Dimensions including frame: 57 x 44 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |