600 Armbandsur Tissot Seastar PR 516
Mekaniskt urverk, Datumvisning.
Klockan går vid enklare test.
Diametermått: 34 mm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Wristwatch Tissot Seastar PR 516
Mechanical movement, Date display.
The clock runs on simpler tests.
Diameter measurement: 34 mm
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |