152 Arne Olsson 1918-2004 Litografi
Horisont i guld.
Monogramsignerad: AO
Numrerad: 48/75
Mått bildyta: 32 x 24 cm
Mått inklusive ram: 45 x 37 cm
Konditionsrapport: Mindre tryckmärken, Inga övriga anmärkningar.
Arne Olsson 1918-2004 Lithography
Horizon in gold.
Monogram signed: AO
Numbered: 48/75
Image area dimensions: 32 x 24 cm
Dimensions including frame: 45 x 37 cm
Condition report: Minor pressure marks, No other remarks.
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |