533 Portmonnä "Chanel" Spanien 2000-tal
Plånbok / sedelfodral i quiltat lackläder
CC-logo i vitmetall, Flertalet fack invändigt, ett med dragkedja
Märkt: Chanel Made In Spain
Certifikatnummer: 22673150
Carte d'authenticité, kvitto, sammetsfodral och ask medföljer
Höjd: 10 cm
Bredd: 19 cm
Wallet "Chanel" Spain 2000s
Wallet in quilted patent leather
CC logo in white metal, Several compartments inside, one with zipper
Marked: Chanel Made In Spain
Certificate number: 22673150
Carte d'authenticité, receipt, velvet case and box included
Height: 10 cm
Width: 19 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |