501 Ytterfoder EAG 1900-tal (2 st)
Två stycken ytterfoder i porslin med polykromdekor av blomster
Märkta undertill: EAG
Höjd oval: 15 cm
Höjd rund: 22,5 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------
Outer lining EAG 1900s (2 pcs)
Two pieces of outer lining in porcelain with polychrome decoration of flowers
Marked underneath: EAG
Height oval: 15 cm
Height round: 22.5 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.