613 Halsband 18K Guld 1900-tal
Halslänk tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: 750
Längd: 49 cm
Vikt: 9,1 gram
Necklace 18K Gold from the 20th century
Necklace made of 18K Red gold.
Stamped: 750
Length: 49 cm
Weight: 9.1 grams
Condition report: No remarks.
Värdering | 4 500 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |