614 Armband / Krysslänk 18K Guld 1962
Armlänk tillverkad av 18K rött guld.
Stämplad: M.K:S Guldsmedsatelier Ab, Stockholm 1962
Längd: 21 cm
Vikt: 14,2 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Bracelet / Cross link 18K Gold 1962
Bracelet made of 18K red gold.
Stamped: M.K:S Guldsmedsatelier Ab, Stockholm 1962
Length: 21 cm
Weight: 14.2 grams
Condition report: Minor use wear, No other remarks.
Värdering | 7 000 - 8 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |