615 Armband / Krysslänk 18K Guld 1976
Doserad krysslänk tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: N S E Guldvaru Aktiebolag, Köping 1976.
Längd: 45,5 cm
Vikt: 19 gram
Bracelet / Cross link 18K Gold 1976
Dosed cross link made of 18K Red gold.
Stamped: N S E Guldvaru Aktiebolag, Köping 1976.
Length: 45.5 cm
Weight: 19 grams
Condition report: No remarks.
Värdering | 9 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |