214 Modellbilar 1900-tal (31 st)

5027a_8dcaa3ceef8a909_med.jpeg
  • 5027a_8dcaa3ceef8a909_sm.jpeg
  • 5027b_8dcaa3cefd90eff_sm.jpeg
  • 5027c_8dcaa3cf09412b1_sm.jpeg
  • 5027d_8dcaa3cf147c201_sm.jpeg
  • 5027e_8dcaa3cf2594381_sm.jpeg
  • 5027f_8dcaa3cf3a5b591_sm.jpeg
  • 5027g_8dcaa3cf4512c5f_sm.jpeg
  • 5027h_8dcaa3cf52aa4c0_sm.jpeg

31 stycken modellbilar/ samlingsobjekt av Volvo Collection, SAAB m.m.

Olika bilmodeller och märken.

Ståendes på två ställningar med plats för 15 bilar vardera. En i plastbox.

Skala 1:43

Ej originalkartong.

Konditionsrapport: Bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Model cars 20th century (31 pcs)

31 model cars/collectibles from the Volvo Collection, SAAB etc.

Different car models and brands.

Standing on two racks with room for 15 cars each. One in a plastic box.

Scale 1:43

Not original box.

Condition report: Use wear, no other remarks

    Värdering1 500 - 2 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK