6 Barbro K Poggats Akryl på duk

3235a_8dc63069f011878_med.jpeg
  • 3235a_8dc63069f011878_sm.jpeg
  • 3235b_8dc6306a07c747d_sm.jpeg
  • 3235c_8dc6306a19ff83a_sm.jpeg

Konstnär född: 1965

"Doaivu/ Hopp"

Signerad: BK Poggats

Daterad: 2002

Mått på duk: 100 x 68 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.

Barbro K Poggats Acrylic on canvas

"Doaivu/ Hopp"

Artist born: 1965

Composition with reindeer.

Signed: BK Poggats

Dated: 2002

Dimensions of canvas: 100 x 68 cm

Condition: Minor wear on frame, No other remarks.

  • Skick:Begagnat

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer