4 Gunnar Hållander 1915-1980 Olja på duk

2783a_8dc63137d28a063_med.jpeg
  • 2783a_8dc63137d28a063_sm.jpeg
  • 2783b_8dc63137e4450b8_sm.jpeg
  • 2783c_8dc63137f64633a_sm.jpeg
  • 2783d_8dc631380612148_sm.jpeg

"Grått stilleben"

Signerad: GHållander

Daterad: 1963

Mått på duk: 93 x 60 cm

Mått inklusive ram: 109 x 78 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.

Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on canvas

"Grey Still Life"

Signed: GHålander

Dated: 1966

Dimensions of canvas: 93 x 60 cm

Dimensions including frame: 109 x 78 cm

Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.

    Värdering3 000 - 4 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer