287 Baron Portfölj Läder 1900-tal
Portfölj i mörkt vinrött läder. Insidan klädd i svart tyg. Tre invändiga fack. Märkt: Baron Längd: 42 cm Höjd: 32 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Baron Portfolio Bag Leather 20th Century Portfolio bag in dark wine red Leather. Inside of black fabric. Three inner pockets. Marked: Baron Length: 42 cm Height: 32 cm Condition: Usage wear, marks and scratches, no other remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |