508 Ringar 18K Guld och Diamanter 1900-tal (2 st)
Ett par ringar besatta med varsin liten diamant. Rött och vitt guld.
Stämplade
Vikt: 3,6 gram
Inre diametermått: 17-18 mm
Konditionsrapport: Bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Rings 18K Gold and Diamonds 20th Century (2 pcs)
A pair of rings, each set with a small diamond. Red and white gold.
Stamped
Weight: 3.6 grams
Inner diameter: 17-18 mm
Condition: Usage wear, no other remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |