374
Rörstrand saltkar majolika omkring 1900 (2 st)
Final bid700 SEK
Est1,200 - 1,500 SEK
375
Rörstrand Skålfat majolika omkring 1900 (2 st)
Final bid450 SEK
Est1,200 - 1,500 SEK
376
Porslinsfigur "Borzoi" Cortendorf Tyskland 1900-talets första hälft
Final bid550 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
377
Carl-Harry Stålhane Hänkelvas 1900-tal
Final bid300 SEK
Est800 - 1,000 SEK