584 Armband / Krysslänk 18K Guld 1980
Armband tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: Brofod Aktiebolaget, Falköping 1980
Längd: 20 cm
Vikt: 13,6 gram
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
Bracelet / Cross link 18K Gold 1980
Bracelet made of 18K Red gold.
Stamped: Brofod Aktiebolaget, Falköping 1980
Length: 20 cm
Weight: 13.6 grams
Condition report: Minor scratches, No other remarks.
Estimate | 5,500 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |