575 Fotlänk 18K Guld 1900-tal
Länk tillverkad av 18K Guld med en berlock.
Stämplad.
Diametermått c.a: 8,5 cm
Vikt: 11,5 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Anklet 18K Gold from the 20th century
Link made of 18K Gold with a charm.
Stamped.
Diameter measurement approx.: 8.5 cm
Weight: 11.5 grams
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Estimate | 4,500 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |