590 Halsband / Krysslänk 18K Guld 1900-tal
Doserad krysslänk tillverkad av 18K Guld.
Stämplad.
Längd: 42 cm
Vikt: 14,6 gram
Necklace / Cross link 18K Gold from the 20th century
Dosed cross link made of 18K Gold.
Stamped.
Length: 42 cm
Weight: 14.6 grams
Condition report: No remarks
Estimate | 6,000 - 7,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |