274 Revolver Replika Rigarmi 44
Revolver replika, limmad och pluggad.
Separat frammatare medföljer
Längd: 34 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage och repor, slipningar på trä, inga övriga anmärkningar
Revolver Replica Rigarmi 44
Seperate hand included
Revolver replica, glued and plugged.
Length: 34 cm
Condition: Minor wear and scratches, wooden parts grinded down, no other remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |