75 Göran Wärff "Mirage" Glasvas 2000-tal
Göran Wärff 1933-2022
Handgjord vas i kristallglas med blå och gröna toner
Signerad: 7040703 Kosta Boda G. Wärff
Från Kosta Bodas Artist Collection
Höjd: 21 cm
Göran Wärff "Mirage" Glass vase 21th century
Göran Wärff 1933-2022
Handmade crystal glass vase with blue and green tones
Signed: 7040703 Kosta Boda G. Wärff
From Kosta Boda's Artist Collection
Height: 21 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |