523 Kristina Nilsdotter Väggskulptur 2010
"Love och Ove"
Målad betongrelief
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2010
Mått: 41 x 28 cm
Kristina Nilsdotter Wall sculpture 2010
"Love and Ove"
Painted concrete relief
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2010
Dimensions: 41 x 28 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |