651 Slät ring 18K Guld 1900-tal
Ring tillverkad av 18K Guld.
Stämplad.
Inre diametermått: 20 mm
Vikt: 5,7 gram
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
Ring made of 18K Gold.
Stamped.
Inner diameter measurement: 20 mm
Weight: 5.7 grams
Condition report: Minor scratches, No other remarks.
Estimate | 2,500 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |