504 Andréas Wargenbrant Skulptur Unicorn 2000-tal
Skulptör född: 1967
"Unicorn"
Tillverkad av guldpatinerad brons.
Brickmärkt: W
Numrerad: 8/50
Höjd: 47,5 cm
Vikt: ca 4,7 kg
Konditionsrapport: Bruksslitage och repor, inga övriga anmärkningar
Andréas Wargenbrant Sculpture Unicorn 21th century
Sculptor born: 1967
"Unicorn"
Made of gold patinated bronze.
Plate marked: W
Numbered: 8/50
Height: 47,5 cm
Weight: ca 4,7 kg
Condition report: Use wear and marks, no other remarks
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |