387 Murano Vas "Sommerso" 1960-tal
Glasvas med fasettslipning och rökgrått underfång
Höjd: 21,5 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydliga repor, inga övirga anmärkningar
Murano Vase "Sommerso" 1960s
Glass vase with facet grinding and smoky gray underside
Height: 21,5 cm
Condition report: Minor insignificant scratches, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |