340 Tom Ahlstrom & Hans Ehrich Skrivbordslampa "Lucifer" Fagerhults 1900-tal
Skrivbordslampa i blå, transparant plast med justerbar skärm och arm
Ej funktionstestad
Längd utfälld: ca. 112 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, saknar fäste, inga övriga anmärkningar
Tom Ahlstrom & Hans Ehrich Desk lamp "Lucifer" Fagerhults 20th century
Desk lamp in blue, transparent plastic with adjustable shade and arm
Not functionally tested
Length unfolded: approx. 112 cm
Condition report: Minor use wear, missing bracket, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |