36 Lars Lerin Akvarell på papper
"Älggräs / Viljan" "Sommarhus"
Tvådelat collage.
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2017
Omnämnd i boken "En viss mängd ljus" ISBN: 978-91-519-0699-7
Mått på papper: 78 x 57 cm
"Moose grass / Viljan" "Summer house"
Two part collage.
Dated: 2017
Mentioned in the book "A certain amount of light" ISBN: 978-91-519-0699-7
Dimensions of paper: 78 x 57 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 100,000 - 120,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |