76 Lars Lerin Akvarell på papper
"Mås vid Fläskö"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2019
Mått bildyta: 33 x 24 cm
Mått inklusive ram: 49 x 38 cm
"Seagull at Flasko"
Dated: 2019
Image area dimensions: 33 x 24 cm
Dimensions including frame: 49 x 38 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 50,000 - 60,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |