86 Lars Lerin Akvarell på papper
"Norra Höjden / Rosa Himmel"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2016
Mått bildyta: 26,5 x 17 cm
Mått inklusive ram: 37,5 x 28 cm
"North Height / Pink Sky"
Dated: 2016
Image area dimensions: 26.5 x 17 cm
Dimensions including frame: 37.5 x 28 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 25,000 - 30,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |