362 Helmut Friedrich Schäffenacker Vas Keramik
Helmut Friedrich Schäffenacker 1921-2010 Vas i glaserad keramik Etikettmärkt samt signerad Höjd: 24 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------------------------
Helmut Friedrich Schäffenacker Vase Ceramic Helmut Friedrich Schäffenacker 1921-2010 Vase made of glazed ceramic Labelled and signed Height: 24 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.