500 Tore Davidsson Tårtspade Silver 1995

1730a_8dc314e7abdce55_med.jpeg
  • 1730a_8dc314e7abdce55_sm.jpeg
  • 1730b_8dc314e7af149b7_sm.jpeg
  • 1730c_8dc314e7b1dd081_sm.jpeg
  • 1730d_8dc314e7b508017_sm.jpeg

Tårtspade tillverkad av silver med graverad dekor. Stämplad: Davidsson Guld & Silversmide Eftr, Vilhelmina 1995. Längd: 20,5 cm Vikt: 77,4 gram

Konditionsrapport: Personlig inskription, Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.

Tore Davidsson Cake Spade Silver 1995 Cake shovel made of silver with engraved decoration. Stamped: Davidsson Guld & Silversmide Eftr, Vilhelmina 1995. Length: 20.5 cm Weight: 77.4 grams Condition report: Personal inscription, Minor scratches, No other remarks.

  • Skick:Begagnat

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK