404 Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hallmöbel 1960/70-tal (2 delar)

2008a_8dc314cfd952aba_med.jpeg
  • 2008a_8dc314cfd952aba_sm.jpeg
  • 2008b_8dc314cfdbfb3bf_sm.jpeg
  • 2008c_8dc314cfdf33f93_sm.jpeg
  • 2008d_8dc314cfe213e60_sm.jpeg
Sideboard med spegel från GT Ateljé, Hovmantorp Stomme och spegelram i teak med koppardetaljer Konsolbord med tre lådor Längd bord: Höjd bord: Mått spegel inkl ram: Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
  • Skick:Begagnat

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK