437 Ingeborg Lundin Arielvas Glas Orrefors 1900-tal

2036a_8dc31556ad95c7b_med.jpeg
  • 2036a_8dc31556ad95c7b_sm.jpeg
  • 2036b_8dc31556c44d76c_sm.jpeg
  • 2036c_8dc31556dd2edaa_sm.jpeg
  • 2036d_8dc31556faac636_sm.jpeg
  • 2036e_8dc31557146a373_sm.jpeg
  • 2036f_8dc315572a50d19_sm.jpeg
  • 2036g_8dc315573fc7975_sm.jpeg
  • 2036h_8dc3155755c1b7c_sm.jpeg

Ingeborg Lundin 1921-1992 Geometrisk dekor. Signerad: Orrefors Ariel Nr 896, Ingeborg Lundin. Höjd: 15 cm

Konditionsrapport: Mindre repor, inga övriga anmärkningar

Ingeborg Lundin Ariel vase Glass Orrefors from the 20th century Ingeborg Lundin 1921-1992 Geometric decor. Signed: Orrefors Ariel No. 896, Ingeborg Lundin. Height: 15 cm Condition: Minor scratches, no other remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer