567 Albert Scharning Halsband Silver och Emalj 1900-tal
Norge.
Halslänk i silver och blå emalj.
Märkt: A.Sch 925 S
Längd: 40 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Albert Scharning Necklace Silver and Enamel 20th Century
Norway.
Necklace in silver and blue enamel
Marked: A.Sch 925 S
Length: 40 cm
Condition: Minor usage wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |