570 Hänge 18K Guld med Bergkristall 1945
Hänge i 18K rött guld besatt med en bergkristall.
Stämplad: EE 18K
Höjd: 50 mm
Vikt: 8,9 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, personlig inskription på baksidan, inga övriga anmärkningar
Pendant 18K Gold with Crystal 1945
Pendant in 18K red gold set with a crystal.
Stamped: EE 18K
Height: 50 mm
Weight: 8.9 grams
Condition: Minor usage wear, personal engraving on behind, no other remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |